Pēc diviem gariem gadiem datoru ekrānos, pēc simtiem lekciju viesistabas dīvānā, pēc desmitiem tiešsaistes pasākumu, neizejot no māju drošības un pēc garām dienām un vēl garākām naktīm, cīnoties ar vīrusa sekām, MĒS ESAM ATPAKAĻ!

FMOF, PPMF, BF, MF un ĶF studējošo pašpārvalžu superkomanda aicina tieši Tevi uz neaizmirstamāko, karstāko un zaļāko balli šajā gadā!

Ballē spēlēs grupas ''Tīri Labi'' un ''Loud Silence'', bet pēc dejošanas slāpes un izsalkumu veldzēs ''Tallinas Pagalms'' un Alus darītava "Viedi"

Ja esi pieņēmis vienīgo pareizo lēmumu - doties uz Zaļumballi, ieejas kartes (no 9. maija) meklē pie šiem cilvēkiem:

Pirmdienās - BF SP, 220. kabinets Dabas mājā, Astra (20266953)
Otrdienās - MF SP, 333. kabinets Zinātņu mājā, Krista (22473916)
Trešdienās - FMOF SP, 332. kabinets Zinātņu mājā, Adriana (27003243)
Ceturtdienās - ĶF SP, 219. kabinets Dabas mājā, Arturs (23072121)
Piektdienās - MF SP, 333. kabinets Zinātņu mājā, Alise (27080870)

Visa pasaule atgriežas ierastajā ikdienas dzīvē, tāpēc atgriezies arī Tu, ierodoties izcilā studentijas zaļumballē, kur kvalitāti nodrošina lieliska fakultāšu kombinācija!

Pasākumā nedrīkstēs ienest personīgos ēdienus un dzērienus, izņemot ūdeni!

Tiekamies 20. maijā!