Šovasar studenti aicināti izmantot laiku lietderīgi un gūt karjeras izrāvienu – izpētīt un izteikt priekšlikumus, ietekmējot revīzijas nozari Latvijā. Profesionālās ievirzes programmā “Re: Vīzija par nākotni” bakalaura un maģistra līmeņa studentiem no dažādām augstskolām piedāvās mentoru un lektoru atbalstu, kā arī iespēju smelties idejas un iestrādnes savam diplomdarbam. Atbalstošu vidi pētījumiem un inovācijām par to, kā veicināt izpratni par revīzijas pakalpojuma mērķi, parādot tā plašumu un ietekmi uz tautsaimniecību, sadarbībā ar Finanšu ministriju piedāvā Latvijas Universitātes Inovāciju centrs LUMIC.

“Studentiem, kuri piedalās mūsu jaunajā programmā, būs iespēja iegūt ekskluzīvas, padziļinātas zināšanas par revīzijas jomu, iegūt kontaktus šajā nozarē, dodot ierosmi darbam revidenta profesijā, kā arī inovācijām revīzijas nozarē. Šī programma nenoliedzami palīdzēs attīstīt pētniecības spējas, kritisko domāšanu un interesi iesaistīties kopienai aktuālu jautājumu risināšanā,” ieguvumus uzsver profesore Signe Bāliņa, LUMIC centra vadītāja.

Dalībniekiem jāreģistrējas, aizpildot tiešsaistes pieteikuma anketu līdz 30. jūnija plkst. 23.59.  Programmā paredzētas vienreizējās stipendijas par godalgotu vietu tām komandām, kuras saskaņā ar komisijas lēmumu programmas ietvaros īstenojušas labākās idejas. Paredzētais stipendiju fonds ir 3000 eiro.

Programmas norises laiks no 4. jūlija līdz 4. oktobrim.

Uzzini vairāk šeit →