Latvijas Universitātes (LU) Jauno tehnoloģiju un inovāciju dienā pulcēsies Latvijas lielākās universitātes studenti, absolventi, zinātnieki un pētnieki, iepazīstinot ar jaunākajiem atklājumiem un sasniegumiem. Tehnoloģiju diena šogad norisināsies 20. maijā. Viesus un dalībniekus sagaida dažādi pārsteigumi – diskusijas, ideju cīņas laboratorijā, interaktīvi elementi un animēts avatārs, kā arī koncerts vakara daļā. Jauno tehnoloģiju un inovāciju dienas šī gada vadmotīvs “Zinātne bez robežām” simboliski atspoguļo zinātnes universitātes vērtības un mērķus.

“Zinātni un tehnoloģiju attīstību neierobežo ne laiks, ne telpa – tās stāv pāri ģeogrāfiskām, nozaru un prāta robežām. Zinātnei nav ierobežojumu nedz vertikālā, nedz horizontālā attīstībā, sasniegumi ir atkarīgi tikai no drosmes un atvērtības. Neviena nozare nevar iztikt bez tehnoloģijām un inovācijām, bet Latvijas Universitātes virsuzdevums ir ne vien sniegt akadēmiskas zināšanas studentiem un jaunajiem pētniekiem, bet arī iedrošināt jaunos censoņus sapņot un īstenot savas vispārdrošākās idejas. Inovāciju grantu projekta ietvaros studentiem vairāk nekā trīs gadu garumā ir bijusi iespēja radīt inovācijas, kas sekmē dzīves kvalitātes izaugsmi Latvijā un pasaulē,” Tehnoloģiju dienas idejisko konceptu iezīmē profesore Signe Bāliņa, LU Inovāciju centra LUMIC vadītāja.

Vairāk par pasākumu lasīt šeit →