LU Madonas filiāles absolvente Alise Miezīte: Mana dzīves pamatvērtība – izdari vairāk kā no tevis sagaida

Madona – pilsēta manā sirdī, vieta, kur vienmēr esmu vēlējusies atgriezties, palikt uz dzīvi. Pēc vidusskolas absolvēšanas septiņi gadi tika veltīti studējot mākslu, iegūta kvalifikācija – vizuālās reklāmas noformētājs, profesionālais bakalaura grāds mākslā – datordizains.

Lasīt tālāk →

Studiju programmas “Pirmsskolas skolotājs” 3. kursa studente un skolotāja Laura Pavārniece: Vienmēr uz darbu esmu devusies ar smaidu

Ja man kāds bērnībā teiktu, ka būšu pedagogs, tad par to nebūtu pārsteigta, taču nekad nebūtu domājusi, ka būšu tieši pirmsskolas skolotāja. Šķiet, šis darbs apvieno visas manas stiprās puses, kā arī vienlaikus māca būt tolerantai un iecietīgai pret visu, ko dzīve man sniedz. Bērnībā mani sapņi bija neizmērojami, vēlējos būt friziere, aktrise, telpu dizainere, skolotāja, rakstniece un psiholoģe. Jāatzīst, ka gandrīz visas šīs profesijas esmu apvienojusi kā pirmsskolas skolotāja. Kurš gan būtu domājis, ka vienā brīdī izteiksmīgi atdarināšu dzīvnieku balsis, taču jau citā veidošu matu sakārtojumu vai uzklausīšu bērnu pārdzīvojumus, savukārt pusdienu pauzē dekorēšu grupu, radot mājīgu un skaistu vidi.

Lasīt tālāk →

Futbolists, treneris un students Andrejs Sitiks: Tici saviem spēkiem un nekad nepadodies pusceļā!

“Tici saviem spēkiem un nekad nepadodies pusceļā!”, teic madonietis un futbolists, Latvijas Universitātes (LU) Madonas filiāles pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas “Sporta treneris” 2. kursa students Andrejs Sitiks.   Andrejs ar futbolu nodarbojas kopš bērnības, ir Latvijas minifutbola valsts izlasē, tagad spēlē Latvijas Telpu futbola virslīgā, trenē jaunos futbolistus Madonā, praktizē ziemas peldes, un viņam ir vēl kāda neparasta nodarbe ķermeņa tonizēšanai un prāta koncentrēšanai. To uzzināsiet, lasot Andreja pieredzes stāstu!

Lasīt tālāk → 

       

Latvijas Universitātes (LU) Madonas filiāles studiju programmas “Sporta treneris” 2. kursa students un futbola treneris Raivis Stumbiņš ar futbolu kopā ir jau no sešu gadu vecuma, jau 14 gadus, un ir pārliecināts, ka studijas LU Madonas filiālē ir pareizā izvēle. Viņš veiksmīgi apvieno studijas ar darbu Sēlijas Sporta skolā, kur trenē lielākus un mazākus ķiparus. Savukārt esošiem un topošiem studentiem, novēlot pozitīvas emocijas, aicina nepadoties grūtību priekšā, jo “pārvarētās grūtības padara mūs tikai stiprākus kā personības”. Iepazīsimies ar Raivja Stumbiņa stāstu par savu ceļu izglītībā un profesionālajā karjerā.

Lasīt tālāk →

Jolanta Stumbiņa. Stāsts, kas sākās agrā bērnībā un tika īstenots tepat – Madonas filiālē

Valsts svētku nedēļā īpaši svarīgi liekas atgādināt, ka savus sapņus vislabāk varam īstenot savā zemē – Latvijā – tur, kur esam dzimuši, kur aug mūsu bērni. Paldies Madonas filiāles studiju programmas “Pirmsskolas izglītības skolotājs” 2021. gada absolventei Jolantai Stumbiņai, kura ar savu stāstījumu ļauj par to aizdomāties. Iepazīsimies ar Jolantas stāstu! Un lai visiem gaišu domu piepildīts valsts svētku laiks!

Lasīt tālāk →

Linda Mičule: Pirmsskolas pedagogā ir jāmīt radošumam

Savā stāstā un pozitīvās atmiņās par studijām Latvijas Universitātes Madonas filiālē dalās filiāles absolvente Linda Mičule, viņa arī saka: “Manuprāt, mēs reizēm nenovērtējam tās iespējas, kas mums ir tepat blakus. Un, ja iespējams apvienot pamatdarbu ar studijām sestdienās, tad kāpēc gan nē?” Lasot Lindas Mičules stāstījumu, aicinām daudzus vietējos padomāt par šiem Lindas vārdiem.

Lasīt tālāk →

"Ar apņēmību un mērķtiecību viss ir izdarāms!" ir pārliecināts treneris Raimonds Gabrāns

Latvijas Universitātes (LU) Madonas filiāles studiju programmas “Sporta treneris” 3. kursa students un Gulbenes basketbola kluba “Gulbenes Buki” treneris Raimonds Gabrāns ir pārliecināts: “Viss ir izdarāms, tik uz priekšu un līdz galam!” un dalās ar savu pieredzes stāstu.

Lasīt tālāk →

Studente Līna Paimiņa: Bez kustības, mērķi nesasniegsi!

Šonedēļ uz sarunu aicināju Līnu Paimiņu, LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju porgrammas “Sporta treneris” Madonas filiāles 2. kursa studenti. Līna no Ventspils ir pārcēlusies uz dzīvi Vecpiebalgas pusē, kur aktīvi vada jaunatnes lietas un veselību veicinošus projektus, praktiski pielietojot Universitātē iegūtās zināšanas.

Lasīt tālāk →

Lāsma Pirksta-Sirmā: Pedagogam ir jābūt ļoti elastīgam un jāpielāgojas mainīgajiem apstākļiem, videi, situācijām

Intervija ar Madonas filiāles pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas “Pirmsskolas izglītības skolotājs” un Jēkabpils filiāles bakalaura studiju programmas “Pirmsskolas un sākumizglītības skolotājs” absolventi, Madonas novada pašvaldības Liezēres pamatskolas skolotāju Lāsmu Pirkstu-Sirmo. 

Lasīt tālāk →

 

Četru bērnu māmiņas Mudītes Brīdakas ceļš uz skolotāja profesiju

Esmu Latvijas Universiātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas faktultātes Madonas filiāles 1. kursa studente Mudīte Brīdaka. Studēju programmā “Pirmsskolas skolotājs”. Kā jau daudzām mazām meitenēm arī man bērnībā sapnis bija kļūt par skolotāju. Atceros, kā mājās pēc skolas rakstīju uz lapas dažādus uzdevumus un liku tos pildīt mazākajai māsai un brālim. Tad nu tagad esmu sākusi piepildīt savu bērnības sapni, ar cerību kļūt par pirmsskolas skolotāju, kas, protams, ir liela atbildība, lai visu savu enerģiju, radošumu un mīlestību sniegtu mazajām sirsniņām pirmsskolas izglītības iestādē. “Izglītība rada uzticību. Uzticība rada cerību. Cerība rada mieru” (Konfūcijs).

Lasīt tālāk →

Piepildīt savu sapni – kļūt par SKOLOTĀJU!

Skolotāju dienas priekšvakarā ir prieks iepazīstināt ar Latvijas Universitātes Madonas filiāles absolventi, pirmsskolas skolotāju Žannu Pērkoni. Atbildot uz filiāles vadītājas Lolitas Kostjukovas uzdotajiem jautājumiem, skolotāja Žanna Pērkone iepazīstinās ar ceļu uz savu sapņu profesiju – SKOLOTĀJS.  

Lasīt tālāk →