Reģionālā konference "Ilgtspējīgu vērtību radīšana un sabiedrības labbūtība Latvijas reģionos" aicina izglītības, sociālā darba un uzņēmējdarbības pētniekus un praktiķus iepazīstināt ar aktuālajiem pētījumiem par sabiedrības labbūtības veicināšanu Latvijas reģionos, kā arī ilgtspējīgu vērtību radīšanu, piemēram, Iekļaujošas izglītības īstenošana izglītības iestādēs, kā skola var kļūt par organizāciju kas mācās, mākslīgā intelekta rīku izmantošana mācību procesā, aktualitātēm sociālajā darbā kā sociālais darbs kopienās, sociālo pakalpojumu pieejamība, sabiedribas veselība, sociāli emocionālo prasmju attīstīšana un citas ar izglītības, veselības, sociālo darbu un pārvaldības jautājumiem saistītas tēmas.

Reģionālā konference notiks otrdien, 12. martā, plkst. 9.00-15.20, tiešsaistē, Zoom platformā.

Konferences vietne, programma un reģistrācijas saite: https://conferences.lu.lv/event/538/

Reģionālā konference tiek organizēta 82. Latvijas Universitātes starptautiskās zinātniskās konferences 2024 ietvaros.