Apciemo Latvijas Universitātes (LU) Botānisko dārzu Rīgas pilsētas sirdī, uz izklaidējoši izglītojošu ziemas pastaigu dabas oāzē! Lai gan ir pierasts, ka LU Botāniskā dārza augu daudzveidību vislabāk var vērot no pavasara līdz rudenim, arī ziemā dārzs dzīvo un tajā uzplaukst pārsteidzoši gaismas ziedi, čivina kokos paslēpušies putni, skan bērnu čalas.

Šogad jo īpaši, jo LU Botāniskais dārzs svin savu 100. dzimšanas dienu! Tāpēc LU Botāniskajā dārzā gada tumšākajā laikā par godu jubilāram katru vakaru mirdzēs svētku lampiņas un Augu māja pulsēs tajā mītošo augu dzīvības ritmā. Kamēr barona villā notiks lielā balle, apmeklētāji varēs iepazīt LU Botānisko dārzu citādā gaismā – caur dažādiem gaismas un audiovizuāliem objektiem. Pastaigas noslēgumā nogurušie ceļinieki tiks cienāti ar siltiem ziemas dzērieniem, bet nepagurušie varēs sasildīties, uzspēlējot kādu no gaismas bumbu spēlēm.

Gaidīsim pie mums no 19.12.2022 līdz 31.01.2023.!

Biļetes meklē šeit! Vai arī iegādājies uz vieta!

Avots: LU Botāniskais dārzs